in

Aslan, 8 Sene Sonra Bakıcısını Yeniden Gördü  Tepkisine Çok Dikkat Edin!

Aslan, 8 Sene Sonra Bakıcısını Yeniden Gördü  Tepkisine Çok Dikkat Edin!

 

Bu aslanın bakımı yıllardır bu kadının sorumluluğundaydı. Aslan onun gözetimi altında büyümüştü ve birbirlerinin en yakın arkadaşı olmuşlardı. Ancak kadın aniden gitmek zorunda kaldığında senelerce birbirlerini göremediler. Fakat 8 yıl sonra aniden geri döndü.

Aslanın tepkisi ise inanılmazdı. Ne yaptığına çok dikkat edin!

Aradan geçen 8 sene boyunca olanlara tanık olmak yürekleri parçalamıştı. Aslanın gözleri her gün bakıcısı Linda’yı arıyordu.

Marvin sık sık bir köşede oturup bakıcısını beklerdi, ancak onu yıllarca hiç görememişti. Zavallı aslan oldukça huzursuzdu ve bazen sanki ağlıyormuş gibi görünüyordu.

8 yıl geçti, bu süreyi ikisi de hasretle geçirmişti. Ancak Linda hiç beklenmedik şekilde geri dönüp aslanın kafesine girdiğinde, herkes Marvin’in onu bunca zaman sonra tanıyıp tanımayacağını merak ediyordu.

Gerilim yüksekti. Fakat Marvin’in yaptığı şey herkesi hayrete düşürdü!

Linda o zamanlar gezgin bir tur rehberi olarak çalışıyordu. Afrika savanasındaki turistlere rehberlik ediyordu. Bu tür safarileri çok uzun süredir yapıyordu ancak daha önce hiçbiri bunun gibi olmamıştı.

Turist kafilesi arabaya bindi ve ilk olarak birkaç zürafanın ve sırtlanın yanından geçti. Konuklar çok etkilenmişlerdi, fakat gezinin en iyi bölümü henüz gelmemişti. Çünkü Linda biraz daha ileride aslanların bölgesi olduğunu biliyordu.

Bunu turistlere duyurmaya fırsat bulamadan ilk dişi aslanlar beliriverdi. O kadar güzellerdi ki, hatta bir tanesinin küçük bir yavrusu bile vardı.

Ancak ne yazık ki havada bir felaket kokusu vardı. Aslanlar yalnız değildi!

Dişi aslanların uyarı niteliğindeki kükremelerini duydu. Linda, sürücüye olanca hızıyla gitmesi için bağırdı. Turistlerin yüzünde şaşkın bir ifade vardı, ancak Linda neler olduğunu çok iyi biliyordu. Arabayı hızla sesin geldiği yöne doğru sürdüler.

“Kaçak avcılar!” dedi Linda nereye gittikleri hakkında hiçbir fikri olmayan yol arkadaşlarına.

Olay mahalline vardıklarında suçlular arkalarında hiçbir iz bırakmadan kaçmıştı. Görünüşe göre Linda ve ekibinin geldiğini duymuşlardı, neyse ki ateş edip hayvanlara zarar verme fırsatı bulamamışlardı.

Linda arabadan indi ve olayın yaşandığı yere doğru yavaş adımlarla yürüdü. Tam kumların üzerinde çömeldiği sırada bir anda çalıların arasında hareket eden bir şey gördü!
Orada bir başına küçük bir yavru duruyordu. Annesi kaçmış ve onu yalnız bırakmıştı. Linda annenin muhtemelen geri gelmeyeceğini biliyordu;

Yavru korkmuş görünüyordu ve gözlerinde şaşkın bir ifade vardı. Linda o anda ne yapması gerektiğini anladı.

Küçük aslana karşı aniden bir anne sevgisi duydu ve onu kollarına aldı. Onu ABD’ye, yaşadığı yerin yakınında bulunan bir vahşi yaşam barınağına götürecekti.

Ve öyle de yaptı. Barınakta iş buldu ve 8 yıl boyunca Marvin adını verdiği yavru aslanın bakımıyla ilgilendi. İkili birbirlerine o kadar bağlıydılar ki barınaktaki diğer bakıcılar bile onlara şefkatli gözlerle bakıyorlardı. “Marvin onun için gerçek bir oğul gibiydi,” diye anlatıyor içlerinden biri.

Ancak Linda aniden onu bırakıp gitmek zorunda kaldı…
Olay yaşandığında Linda ve Marvin oyun oynayıp eğleniyorlardı. Linda’nın telefonunda 3 cevapsız arama vardı, biri onu sürekli olarak arıyordu. Acil olabileceğini düşünerek aslanın bulunduğu alandan dışarı çıkıp aramaya geri dönüş yapmaya karar verdi.

Arayan erkek arkadaşıydı. Kendisine Londra’da bir iş teklif edilmişti ve ertesi gün gitmesi gerekiyordu. Marvin ve erkek arkadaşı arasında kalan Linda, erkek arkadaşıyla birlikte gitmeye karar verdi. Bu durum, kalbini çok acıtsa bile.

Linda aylarca acı çekti, ancak Marvin’i görmek için ABD’ye geri dönemezdi. Yıllarca dünyanın bir ucunda mutlu bir şekilde yaşamını sürdürdü, ta ki bir gün erkek arkadaşıyla ilişkisi bozulana kadar.

Çok geçmeden Marvin’i yeniden görmek istediğine karar verdi, fakat yeniden bir araya gelmelerinin böyle ilerleyeceğini hiç beklemiyordu…
Linda, aslanın bulunduğu alana girdi ve onunla doğrudan temas kurmaya çalıştı. Aslan gergin görünüyordu, bu da vahşi hayvanlar için genellikle iyiye işaret değildir. Bir ağacın tepesinde bir aşağı bir yukarı giderek gözlerini uzun uzun Linda’ya dikti.

Bir anda durdu ve vücudunu Linda’ya doğru çevirdi. Kafasından ne geçiyordu? Onu tanıyacak mıydı yoksa saldırmayı mı planlıyordu?

Söz konusu Marvin olduğunda Linda her zaman kendinden çok emin olmuştu. Ancak şu an o kadar emin değildi.

Marvin gergin bir şekilde eski bakıcısına doğru hızlı adımlarla ilerledi ve pençelerini uzatarak Linda’ya doğru sıçradı…

Kadını yere serdi ve heyecanla eski dostunun yüzünü yalamaya başladı. Bunca zaman sonra Marvin’in onu hâlâ tanıdığı ve ona sarılmaktan çok keyif aldığı belliydi. İkili birbirine sarılarak yerde yuvarlandı, etraftaki bakıcılar da gözlerinde yaşlarla bu gösteriyi izlediler.

Linda’nın tepkisi de bir o kadar özeldi. Kollarını Marvin’in beline doladı ve onu tıpkı aslanın yaptığı gibi sert şekilde yaladı. Linda artık resmen Marvin’in annesi olmuş gibiydi. Yavrusunu yalayan bir anne.

Dilinde kalan birkaç aslan tüyü hiç umurunda değildi. O günden beri onlar artık ayrılmaz ikili!

What do you think?

TURKOVAC Acil Kullanım Onayı Aldı. Seri Üretim Başladı

Kokuyla Tedavi Nasıl Yapılır? Arometerapi Nedir?