in

Cihan Bebek Artık Güvende ! İşte Detaylar…

Babasının Şiddetine Uğrayıp, Beyin Kanaması Geçirmişti! 3 Aylık Cihan Bebekten Haber Var!

 

Gaziantep’te ağladığı için babası tarafından darp edilen 3 aylık Cihan bebek, son dakika haberine göre tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildiği öğrenildi. Peki Cihan bebek şimdi nerede kalıyor? İşte detaylar…

 

Fabrika işçisi Yunus Göç,29 Kasım tarihinde Gaziantep Kahvelipınar Mahallesi’nde 3 aylık bebeği Cihan’ı ağladığı için acımasızca şiddet uygulamıştı. O anlar gizlice cep telefonu kamerasına kaydeden anne, görüntüleri sosyal medya ile paylaşmış, eşinin tutuklanmasını sağlamıştı.

 

 

Görüntüler sonrası gözaltına alına baba, tutuklanmıştı. Cihan bebeğin ise beyin kanaması geçirdiği öğrenilmişti. Şiddet yüzünden kafada travmaya bağlı yaralanmalar oluştuğunu söyleyen doktorlar Cihan bebeğe çok iyi baktıklarını aktardı.

 

 

CİHAN BEBEK SAĞLIĞINA KAVUŞTU

 

Son dakika haberine göre Cihan bebek, sağlığına kavuştu. Günlerdir bebeğin takibini yapan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, hastane sonrası bebeği koruma altına aldı ve yurda götürdü.

 

 

BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİ

 

Cihan bebeğin tedavisini takip eden Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. İsmail Demir, “Bebeğimiz bize geldiğinde durumu iyi değildi. Beyinde kanama mevcuttu. Hemen yoğun bakımda tedaviye aldık. Zor bir süreçti. Sonunda Cihan bebek sağlığına kavuştu. Yaptığımız son kan tetkiklerinde bir problem görünmüyor, solunum ve beslenmesi de iyi durumda. Beyninde kalıcı bir hasar da mevcut gözükmüyor. El, kol ve bacaklarını rahatlıkla hareket ettirebiliyor. Sağlığına kavuşan bebeğimizi taburcu etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi minik hastamızın kontrol ve takipleri devam edecek” dedi.

What do you think?

Bu Besini Asla İlaçlarla Beraber Tüketmeyin! Vücudu Zehirliyor

Dudakların Rengine Dikkat! Sağlığınız Hakkında En Büyük İşaretleri Veriyor.