in

Kadın 10 Bebeğe Hamile Olduğunu İddia Etti Ancak Sonrasında O Kadar İnanılmaz Bir Şey Oldu Ki

Kadın 10 Bebeğe Hamile Olduğunu İddia Etti Ancak Sonrasında O Kadar İnanılmaz Bir Şey Oldu Ki

 

Bu kadın, onuz bebeklere (evet, tam tamına 10 bebek) hamile olduğunu düşünüyordu. Kulağa inanılmaz geliyor ancak durum gerçekten böyleydi. Onun hamilelik haberi tüm dünyayı sarsacaktı, çünkü daha önce hiç böyle bir şey yaşanmamıştı. Bir anda tüm dünyada tanınan biri haline geldi.

 

Ancak sonrasında öyle bir ayrıntıyı ortaya çıkardı ki aniden her şey değişti…

 

Haber ortaya çıktığında tüm dünya şok olmuştu. Dünyada bir ilkti! Daha önce hiç kimse aynı anda 10 çocuğa hamile kalmamıştı. Adı sanı duyulmamış bu olayı 37 Gosiame Thamara Sithole adlı 37 yaşındaki Afrikalı kadın başarmıştı.

Guinnes Rekorlar Kitabı için kendisiyle hemen iletişime geçildi. Çünkü böyle bir performansın kayıtlara geçmesi gerekiyordu elbette.

 

Hamile kadının hayatını tümüyle değiştirecek olan da tam olarak Rekorlar Kitabından gelecek olan araştırmacıydı…

 

Kitapta 2.5 metre uzunluğundaki insanlar, bacaklarında pullar olan bir kadın ve 3 metrelik tırnakları olan biri yer alıyordu.

 

Ancak daha önce hiçkimse doğal yolla doğurmak şöyle dursun aynı anda 10 bebeğe hamile kalmamıştı. Ve bu kadının amacı tam olarak bu şekilde doğurmaktı! Görevli, telefonu aldı ve hamile kadını aradı.

 

Telefon çaldı, çaldı, çaldı…

 

Aradan geçen 10 dakikanın sonunda hattın diğer ucundan temkinli bir ses duyuldu. Anlamadığı bir dilde bir şeyler konuşuluyordu. Afrika kökenli bir dile benziyordu. “Sanırım doğru numarayı aradım,” diye düşündü Carla adlı araştırmacı.

 

“Alo, İngilizce biliyor musunuz? Ya da oralarda İngilizce bilen biri var mı?”

Bir dakikalık sessizliğin ardından telefonun ucunda gizemli bir erkek sesi duyuldu. “Alo, kiminle görüşüyorum…?”

 

“Merhaba, ben Guinness Rekorlar Kitabı’ndan Carla. Gosiame Thamara Sithole’un hamileliğiyle ilgili olarak sizinle bir görüşme yapmak istiyorum. Siz kocası mısınız?”

 

Hattın diğer ucundaki boğuk ses ürkmüşe benziyordu. Ve bu korkusunda haklıydı…

 

Çünkü Carla’ya çok yakında pişman olacağı bir yalan söylemek üzereydi!

 

“Evet, Gosiame’nin kocasıyım ve gerçekten de 10 bebeğe hamile”

 

Bu sözler kesinlikle Carla’ya söylememesi gereken sözlerdi. Çift şimdiden Afrika basınından ve dünyadan büyük ilgi görmüştü… Üstelik bu yüzden Gosiame’nin hamileliği viral olmuştu.

 

Kocaman olmuş karnı her gazetede yer aldı ve ana manşet oldu.

 

Carla çok yakında öyle bir şey keşfedecekti ki hamile çift medyanın gözünde bir anda dünyanın en kötü insanlarına dönüşecekti!

 

Çift başta medyanın ilgisinden oldukça memnun görünüyordu. Bu özel hamilelik haberinden önce sıradan birer vatandaşlardı. Şimdiyse neredeyse ünlü olmuşlardı.

 

Ancak çok yakında bu değişecekti. Carla onların kurnaz numaralarını dünyanın gözü önünde ortaya çıkardı.

 

Peki ya Carla onların karanlık sırrını nasıl keşfetmişti?

Gosiame’nin kocası, Carla’nın onları ziyaret etmesini istemediğini ima etmesine rağmen, hamileliğin canlı kanıtını bizzat görmek Carla’nın göreviydi.

 

Fiziksel kanıt olmadan kimse bu özel kitapta yer alamazdı.

 

Bu yüzden Carla ertesi sabah bu mutlu çifti ziyaret etmek ve bu özel durumu rekorlar kitabına ekleyebilmek için hemen uçağa binerek Güney Afrika’ya gitti.

 

Fakat bir sorun vardı…

Çift kesinlikle özeldi, ancak Guinnes Rekorlar Kitabında yer almayı kesinlikle hak etmiyorlardı. Çünkü en başından beri tüm dünyaya yalan söylemişlerdi.

 

Çok zeki olmalarına rağmen Carla onların karanlık sırlarını ortaya çıkaran kişi olacaktı.

 

Hem de hiç vakit kaybetmeden. Neler olduğunu anlamaya bile fırsat kalmadan Carla bir anda hamile kadının kapısında belirmişti. Heyecanla kapıyı çaldı…

“Ben Guinnes Rekorlar Kitabı’ndan geliyorum, ismim Carla. Dün telefonda konuşmuştuk, bu yüzden karınızın gerçekten 10 bebeğe hamile olduğunu doğrulamak için yanımda bir doktorla geldim. Sonrasında sizi kitaba dahil edebiliriz.”

Ancak kapıdaki adam onun isteğini geri çevirdi. Carla’nın içeri girmesine izin verdi ancak doktorun dışarıda kalması gerekiyordu. Çift sağlık personeline güvenmemişti.

 

Ve neden güvenmedikleri çok yakında ortaya çıkacaktı…

Garip bir istekti, ancak Carla çiftin doktoru içeri almama isteğini kabul etti ve hamile Gosiame ve kocasının evine girdi. Çifti rahatlatmak için birkaç soru sordu, ardından durumu doğrulamak için doktorun onayıyla gerçek bir kanıta ihtiyacı olduğunu açıkladı.

 

“HAYIR! DOKTOR OLMAZ. GİT! HEMEN EVİMİZDEN ÇIK!” diye bağırdı adam.

 

İşte o an Carla’nın güveni tamamen yok oldu. Ters giden bir şeyler vardı ve bunun kaynağına inecekti. Ve öyle de yaptı, çiftin yalanları bir bir ortaya serildi.

 

Carla’nın öğrendikleri tüm gazetelerde yayınlandı.

Yeni dünya rekoru mu yoksa sahte bir hikaye mi? Güney Afrika, çok nadir görülen onuz bebeklerin büyüsü altında

Olayı doğrulayan bir belediye başkanı, ona karşı çıkan bir hükümet ve tek bir açıklama yapmayan bir hastane. Güney Afrika, haftalardır 27 yaşındaki bir kadının esrarengiz hamileliğinin büyüsüne kapılmış durumda ve on bebek doğurduğu söylentisi birçok kişiyi çok şaşırtmıştı. Ailenin dışında henüz çocukları gören kimse yok. Ancak doğruysa, Gosiame Thamara Sithole (37) yeni bir dünya rekoru kırdı.

 

Ancak Guiness Dünya Rekorları Kitabı, günlerce süren araştırmaların sonunda gerçeği ortaya çıkardı! Bakın ne buldu…

İngiliz Pretoria News gazetesi, aileyle yapılan görüşmelere dayanarak oluşturduğu, tartışma yaratan bu haberi Salı günü yayınladı. Ardından bu haber bazı Hollanda gazeteleri de dahil olmak üzere uluslarası medyada hızla yayıldı. Ancak resmi bir onay yoktu.

 

Gerçeği kesin olarak ortaya çıkaransa Guiness Rekorlar Kitabı’ndan bir muhabir oldu. Dünyaca ünlü bu kitapta yayınlanmadan önce çifti araştırmaya gitti.

 

Bulduğu sonuçlara göre: “Çift tüm dünyayı kandırdı! Şu şekilde yaptı…”

“Çiftin hikayesine güvenmiyordum, kitabımızda yer almak için adayın hikayesinin %100 doğru olduğunu kanıtlamamız gerekiyor.”

 

Çekmeceden çıkarılan ultrason fotoğrafı ya da medyadaki abartılı haberler Carla için yeterli değildi. Çift tıbbi kontrolü reddettikten sonra hastanenin arşivlerini derinlemesine araştırdı.

 

Ve bakın ne buldu…

Gosiame medyayı kandırmıştı. Carla bundan emindi. Bu yüzden 2 hafta boyunca Güney Afrika’daki tüm hastanelerin kayıtlarını araştırdı, ancak hiçbir hastane ‘Gosiame Thamara Sithole’ adında bir kadını duymamıştı.

 

Tıp dünyasına göre bu kadın hiç hamile kalmamıştı. Ultrasonografi için randevu almamıştı ve onuz bebekleri olduğunu doğrulayan hiçbir şey yoktu.

 

Güney Afrika Devlet Başkanı’nı bile kandırmayı başarmışlardı. Başkan farkında olmadan çiftin reklamını yapmış ve onların bu hikayesini daha inandırıcı hale getirmişti.

 

Ancak hepsi bu da değildi. En tuhaf haber henüz ortaya çıkmamıştı. Medyayı yanıltmak için çiftin son dokunuşlarıydı bu…

Çift, Carla’nın bu tuhaf keşfi öğrenmesinden hemen sonra yerel bir haber istasyonunda yeni bir röportaj verdi. Görünüşe göre kadın 10 bebeğini de doğurmuştu. Doğum sezaryen ile olmuştu ve anne kameraya herhangi bir görüntü vermek için hâlâ çok yorgundu. Ancak kocasının ifadelerine göre 10 çocuk da sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmişti.

 

“Kamera yok, hiç şaşırmadım,” diye düşündü Carla. Ekranda büyük harflerle şunlar yazılıydı:

 

Kocası, “Yedi erkek ve üç kız çocuğumuz oldu. O kadar mutlu ve duygu doluyum ki konuşamıyorum,” dedi.

Bu durum Carla’yı öfkelendirmişti, çifti kesin olarak ifşa etmeye karar verdi.

Evi gözetlemesi için özel bir dedektif tuttu ve gerçekler kısa sürede ortaya çıktı. Dedektif, çiftin birkaç kez evden çıktığını görmüştü. Hamile kadının ne kocaman bir göbeği vardı, ne de yanlarında doğduğunu iddia ettikleri çocukları. Derken bir gün arka kapıyı açık bıraktılar.

 

Özel dedektif içeriye girdi ve gördükleri karşısında şok oldu! Dedektifin ne bulduğunu görünce siz de şaşıracaksınız…

Güney Afrikalı çiftin salonu gazete makaleleri ve sözde hamileliğin fotoğraflarıyla doluydu. Ancak en hayret verici olan şey salonun köşesinde duruyordu. Gosiame’nin giydiği, insanı oldukça şişman, hatta hamile gibi gösterecek bir elbiseydi.

 

Detektif tek tek fotoğraf çekip bunları Carla’ya gönderdi. Sonrasında her şey çorap söküğü gibi geldi. Çiftin hilesi ortaya çıkmıştı, yeniden medyanın gündemindelerdi ancak bu defa istedikleri şekilde değil.

 

Adalet yerini buldu, çift o andan sonra gündemden hızla düştü. Artık ünlü olmak değil, yalnızca normal birer vatandaş olmak istiyorlar!

What do you think?

Dünyaca Ünlü Yatırımcı Türkiye Müjdesini Paylaşarak Altın Tahmini Yaptı: Paranız Varsa…

16 Yaşındaki Kızın Yaşadığı Dehşet Dünyayı Ayağa Kaldırdı! Kendisiyle Evlenmek İsteyen Gence Arkadaş Olarak Görüyorum Demenin Bedeli..