in

Kadınların burçlara göre karakterleri

Sakin, akıllı, yetenekli, kibar, düşünceli ve ılımlı… İşte kadınların burçlara göre karakterleri…

Koç burcu kadınıysanız dürüst, kavgacı, enerjik, ilişkilere ve özgürlüğüne düşkün birisiniz. Daima ailenizi yücelterek konuşmayı seversiniz. Kusurlu tarafınız kıskanç ve kibirli olmanız. Evli koç kadınıysanız eşinden kendisini övmesini bekler ve onun başkasını övmesine tahammül edemezsiniz. İyi bir ev sahibesi ve kocasını yönetmeyi beceren bir kadınsınız. Agresif, çok romantik ve kendisine hayran olandan hoşlanan birisiniz.

})(jQuery);

Boğa:

Boğa burcu kadınıysanız uyumlu tabiatlı, kocasının sözünü dinleyen, açık sözlü ve kendi fikrine bağlı birisiniz. Sanat alanlarında kabiliyetli ve ikili ilişkilerden hoşlanırsınız. İyi bir ev sahibesiniz ve aynı karşılığı beklersiniz. Evinizi süslemek, donatmak ve temiz tutmak sizin için önemlidir. Aşkta bağlı ve dürüst davranırsınız. Sevginiz sıcak ve içtendir. Yuvanızda huzur sağlarsınız. Boğa kadınlarından boşananlar çok seyrektir. Çok iyi bir eş ve anne olursunuz. Evli boğalar eşinden şüphe etse bile duygularını saklı tutar. Uyumlu evlilik yaşamına düşkündür.

İkizler:

İkizler burcu kadınıysanız çabucak arkadaşlık kurar ama, kusur bulan mizaçlarınız nedeniyle kalıcı bir dostluk kurmanız zordur. Değişimden hoşlanır ve olumlu olacağını hissedersiniz. Başarılı ve güzel bir evlilik yaparsınız. Gezmekten ve yolculuklardan hoşlanırsınız. Evli ikizler kadınının eşleri de kültürlü ise bundan büyük zevk duyarlar. Konuşmalarınız sert ve mizaçlarınız tutkuludur. Karakteriniz kuşkucu ve savurgandır. Evlerinizi dekore etmeyi seversiniz. Yaşamınızda pek çok değişiklik yaşarsınız. Karşı cinsin uyumu veya uyumsuzluğu sonucunda bazen mutlu bazen mutsuz olursunuz. Gizli ilişkiler ve aşk maceraları sizi çeker ve kayıplarınızın nedeni de bu tutku olur.

Yengeç:

Yengeç burcu kadınıysanız aşkta samimi ve eşinize bağlılık veren birisiniz. Yengeç kadınları çocuklara düşkün, ilişkiden zevk alan, dürüst ve erdemli, kibar ve nazik, kültürlü ve kolay değişmeyen düşünceye sahip olur. Çok iyi bir anne olursunuz. Kendinizi esirgemez, duygulu, görevine bağlı, sabırlı ve bağışlayıcısınızdır. Dost ve sempatik olduğunuzdan eşinize yardımcı olur ve duygusal kuvvetini desteklersiniz. Sizin hayatınızda aşk olmayınca monotonlaşırsınız. Aşkta fedakar ve sadık olur, fakat kendi fikirlerini eşine baskı yapmaya çalışmazsınız. İlişkilerinizde içten, dürüst ve namusludur. İnatçı ve azimli bir kişiliği vardır.

Aslan:

Aslan burcu kadınıysanız geniş yürekli, yüce gönüllü, sevimli ve açık elli birisiniz. Atılgan ve tartışmayı da seversiniz. Başkalarına yardım etmeyi sever, açık fikirli ve açık sözlüsünüzdür. Hırslısınızdır. Evinizi mükemmel yönetir ve dünyanın evinizdeki kurallara uymasını ve hayran olmasını beklersiniz. Dayanıklı sevginiz ile kendinizi feda edersiniz. Başkalarına gösterdiğiniz hoşgörü ve yardımın karşılık görmesini beklemezsiniz. Sabit fikir, yönetme arzusu ve çalışkanlık mizacınız özelliklerinizden. Sevdiğinizi kontrol altında tutmak istersiniz. Derin bir sevgi, ideal aşık, ateşli ve tutkulu bir kadın olarak göze hemen çarparsınız. Aslan burcu, eşinin karşı cins tarafından beğenilmesine şaşırmaz. Başarılı bir sosyal işçidir ve olumlu ve seçkin bir yere gelmek için uğraşır.

Başak:

Başak burcu kadınıysanız gözlerinizde dürüst ve sevecen bir bakış vardır. Uyumlu mizacınız vardır, dürüst ve temiz yüreklisinizdir. Sanat alanlarında yeteneklisinizdir. Çekingen olduğunuzdan sevginizi eşinize açıklayamazsınız. Zekayı aşka tercih eder ama sevgi ve duyguları eleştirmezsiniz. Başkalarına yardım etmek, erdemli işlerle uğraşmak, gezmek ve yer değiştirmek sizin temel mizaçlarınızdandır. İnançlı, kurallara bağlı ve tanrı korkusu taşırsınız. Evleriniz biraz abartılı tarzda düzenlersiniz. Fazla tutkulu sayılmaz, mutlu ve hoş bir evlilik ararsınız.

Terazi:

Terazi burcu kadınıysanız iyi bir düşünür, tarafsız ve yansız davranan ve en adil yargılayıcısınızdır. Yaşamlarınızın erken yıllarında evlenirsiniz. Zeki ve anlayışlı, nazik ve adil birisiniz ve barış arayışındasınız. Seks hayatını sever ve aşk ilişkilerinizde uzmansınızdır. Eşlerinizi seks ve tutku yolu ile tutsak edersiniz. Parfüm düşkünlüklüğünüz, tenlerinize bakmanız, karşı cinsten hoşlanmalarınız ve cinsellikten zevk duymanız sizin özelliklerinizdendir. Ayrıca eğlenceyi, konforu ve lüks yaşamı da seversiniz. Kendinizi kontrol etmesini bildiğiniz için karşı cins ile gayet rahat bir ilişki içine girebilirsiniz. Çok tutkulu ve aynı karşılığı beklersiniz. Bu konuda hayal kırıklığına uğrasanız da boşanmayı aklınıza getirmezsiniz.

Akrep:

Akrep burcu kadınıysanız eşit davranır ve aynı içtenliği gösterir yaşamdan zevk alırsınız. Eşinizde akrep doğumlu ise talihli sayılırsınız. Davranışlarınız tepkiseldir, kabahatlerinizi gizler, hünerli ve kararlısınızdır. Büyüklerle uyumlu, iyi varlık sahibi olursunuz. Çok sıkı çalışır fakat aniden sakinliğinizi kaybederek, kendinizi unutur ve sert karşılıklar verirsiniz. Kendinizi yönetmek isteyenlere karşı sempatik değil, hükmedicisinizdir ve karşı taraftan kibarlık beklersiniz. Aşkta yoğun, dinamik ve enerjiksinizdir. Kendinize alaka gösterilmesini, kompliman yapılmasını bekler ve bunları bulamazsa ilişkiden bıkabilirsiniz. Eleştirilmeye ve söz edilmesine tahammül edemezsiniz. Konforsuz ve rahat olmayan bir yaşam düşünemez ve evlerinizi çok güzel dekore edersiniz. Mutluluğu yaratan ve başarıyı elde eden insansınız.

Yay:

Yay burcu kadınıysanız emirlerden hoşlanmazsınız. Bir yerde durmasını sevmeyen ve devamlı hareket arayan birisiniz. Yakın akrabalarınızdan hoşlanmaz ve karşı cins ile yakın ve dostça ilişkiler kurarsınız. Evli yay kadınıysanız yardımsever, inançlı, iyi bir ev kadını ve annesinizdir. Yapıcı ve uyumlu olur ve eşinizin sözünü dinlersiniz. Başkalarının meselelerine burnunu sokmaz, sakin, akıllı, yetenekli, kibar, düşünceli ve ılımlısınızdır. Eşinize yardımcı ve güvenilir, erdemli, hoş insan sayılırsınız. Yay burcu doğumlu bir eş bulursanız talihli sayılacaksınız. İnançlara bağlılıktan, kurallara uyulmasından ve açık kalplilikten hoşlanırsınız. Bağışlayıcı bir karakteriniz vardır.

Oğlak:

Oğlak burcu kadınıysanız tutucu sayılır ve asla engellere ve zorluklara aldırmadan başarıya doğru emin adımlarla yürürsünüz. Çalışkan, gayretli, uyumlu, dürüst ve erdemlisinizdir. İsim sahibi olmayı, itibar kazanmayı, şöhret ve paraya kavuşmayı arzu edersiniz. Kararlı ve ağır bir tarzda para biriktirir, parayı savurmazsınız. Erken evlenmeye karşı değil ve fazla çocuk sahibi olmak istemezsiniz. Görevlerine bağlı ve prestij ararsınız. Geniş fikirli ve nüktedansınızdır. Pek geniş arkadaş çevreniz olmaz. Duygusal değil ve karşı cinse ağır ve dikkatlice yaklaşırsınız. Bu konuda cesur ve atılgan değilsiniz ve ilişkide liderliğe oynamazsınız. Eşlerinizi seçmeniz uzun bir zaman alabilir. Çocuklarınıza fazla karışmaz ama belirli bir sınırın ötesine geçmelerine izin vermezsiniz. Onlara karşı gösterişsiz ve içten bir sevginiz olur. Yönetimlerinizde bencilsinizdir.

Kova:

Kova burcu kadınıysanız geleneklere aldırmazsınız. Eğer eşiniz size ayak uyduramazsa, onu değiştirmekten kaçınmazsınız. Çok insancıl, kibar, sempatik ve yardımseversinizdir. Cömert ve ince birisiniz. Hastalıklardan çabuk etkilenirsiniz. Çok sosyal ve evi güzel döşenmiş, antikalarla süslenmiş ve modernsinizdir. Akrabalarınıza karşı yardım etmekten kaçınmazsınız. Çevrenizde ilişki kurduğunuz aynı sosyal yapıya sahip çeşitli insanlar vardır. Sevgi ve romantizme açık değilsinizdir. Seks ilişkileriniz de soğuktur. Bazen bu konuda anlaşılmaz olursunuz. Hatta bencil bile sayılır ve eşinizin onu anlamasını ve çok özen göstermesini beklersiniz. Yuvanızda uyum ve mutluluk olmasını beklersiniz. Genel olarak filozof görünüşlüsünüzdür. Evlilik hayatınızda, arada bir gerilim ve sürtüşmeler olmasına rağmen anlayış, sevgi bağı ve şefkat görünümü içinde geçer.

Balık:

Balık burcu kadınıysanız eşinizde güzellik, zeka ve sanat kabiliyeti arayacaksınız. Kuşkucu, kıskanç ve eşinize düşkünsünüzdür. Onun sözünü dinlersiniz. Kuruntulu mizacınız, aşkta gerginlik oluşturabilir. Bazen isteksiz ve gönülsüz görünürsünüz ama, diğer zamanlarda kendinizi adayan, hayran, tutkulu, duygulu, kibar, sempatik ve dürüst olursunuz. Buna rağmen huysuz, ters ve günü gününe uymayan birisinizdir. Çift karakterli bir burç olduğunuzdan değişken bir tabiatınız vardır. Romantik yanlarınız daha çekicidir. İyi bir anne, mutlu ve sevgi dolu bir eş ve çok hoş bir ev kadını sayılırsınız. Çevrenizde büyük bir arkadaş topluluğu vardır ve insanları kendinize çekmesini bilirsiniz. Aynı zamanda iyi bir ağırlayıcısınızdır.