in

Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı! Sosyal medya yıkıldı.

Müge Anlı canlı yayında evleneceğini açıkladı

Hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isimli televizyon programıyla ekrana gelen Müge Anlı, birçok gizemli olayı canlı yayında ortaya çıkarıyor.Kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da merak edilen Müge Anlı, sosyal medya sayfasından takipçileriyle zaman zaman iletişim kuruyor. Bir süredir hayatında biri olduğu konuşulan Müge Anlı cephesinden heyecanlandıran bir haber geldi. Müge Anlı, sunuculuğunu üstlendiği ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isimli gündüz kuşağı programında evleneceğini duyurdu. İşte Müge Anlı’nın evleneceği o kişi…

Müge Anlı, Sinan Akçıl’la çıkan aşk iddialarından sonra canlı yayında evleneceği haberi vermesiyle gündeme oturdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyuran ünlü sunucu, hayranlarını şaşkına çevirdi.

Yıllardır ATV ekranlarında “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programıyla gündeme gelen Müge Anlı, eğitim hayatı ve kariyeri boyunca birçok başarıya imza attı.

48 yaşındaki gazeteci ve sunucu Müge Anlı özel hayatını adeta bir sır gibi saklıyor. 1993 yılında Burhan Akdağ ile evlenen ve 6 yıl sonra yollarını ayıran Müge Anlı’nın kalbi uzun bir zamandır boştu.Burhan Akdağ ile evliliğinden Lidya adında kızı olan Müge Anlı, hayatını kızına ve işine adadı. Ancak aşk yeniden Müge Anlı’nın kapısını çaldı.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı bugün özel açıklamalarda bulundu. Müge Anlı yeni sezonda Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurdu.

Yaz gelini olmaya hazırlanan başarılı sunucu, “Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki.

Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. sizi okumuyorum!

Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm.

Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde midafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim.

Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu.

Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim.” diye konuştu.

Açıklamasından sonra stüdyo, Anlı’yı ayakta alkışladı ve mutluluklar diledi.

Müge Anlı’nın müstakbel eşi Şinası Yüzbaşı’nın İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nde üst düzey bir müdür olduğu öğrenildi.

Öğretmen verdiği bu ödev yüzünden kovuldu! Ülkede gündem olan olay

MİLYONERDE UTANDIRAN SORU; SEYİRCİLER BİLE YÜZLERİNİ KAPADILAR!