in

Tartışma Ortamında Beklemiş Suyu Sakın İçmeyin !!

Su kayıt cihazı gibidir, ortamı kaydeder.

Elementler ruh, beden, zihin birliği için vazgeçilmezlerimizdendir.. Su bilir ve herşeyi kaydeder. Su, canlıların hayatını sürdürmesi için gerekli olan ve bu sebeple hayati önem taşıyan, Dünya üzerindeki en mucizevi maddedir. İnsanın ve yeryüzünün 3/4′ ü sudur. Moleküler yapısındaki değişim sayesinde etkileşimde olduğu her şeyi kaydetmektedir.
Buna duygu ve düşünceler de dahil. Vücudumuzun içine neyi aldığımız önemlidir, insan bedenindeki su hücreler arası bilgi alış-verişini sağlar. Bu şekilde var olabiliyoruz. Sizin gün içide düşündüğünüz ve söylediğiniz her şey tüm hücrelerinizi etkiler, çünkü bedeninizdeki su bunların enerjisini kopyalayıp hücrelere dağıtır. Düşündüklerinizin ve konuştuklarınızın kalitesinde yaşarsınız. Tüm hayatınız ve sağlığınız, hücrelerinizde var olan atalarınızdan aktarılan ve kendi geçmişinizden gelen bedeninizdeki sudaki kaydıdır.

Sizde içtiğiniz suya kristalleri koyup, titreşiminizi yükseltmeye başlayarak kendi kayıtlarınızı niyetlerinizi oluşturup, neden kendinize bir iyilik yapmıyorsunuz?

4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Gününde Bilmemiz Gereken 10 Önemli Şey !!