in

Zayıflama İksiri Altın Yoğurt Kür Tarifi

Adında sarı baharatların ismini taşıyan ve özenle hazırlanan bu altın renkli yoğurt kürü ile fazla kilolarınızdan çok kısa sürede kurtulacaksınız. Bildiğiniz gibi, yoğurt zerdeçal, zencefil ve tarçın çubukları ile birlikte çok yüksek bir metabolizma hızına sahiptir.

Zerdeçal bitki, hafızayı güçlendirerek, yediklerinizi sindirmeyi kolaylaştırır ve vücutta tutulan ödemi gidermeye yardımcı olur. Zencefil çok etkili bir yağ yakıcı baharat olarak bilinir.

Özellikle karın yağlarında etkilidir. Tarçın ayrıca zencefil gibi kilo vermeye yardımcı baharatlardan biridir. Yoğurt çok düşük bir protein kaynağıdır ve yorgunluğu önler.

Altın Yoğurt Kürlemek İçin Gerekli Malzemeler

1 çay kaşığı toz taze tarçın
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı sıvı zeytinyağı
4-5 yemek kaşığı yağsız yoğurt yağsız

(Not: Tarçın ve zeytinyağı kullanımı tamamen isteğinize bağlıdır. Fakat zencefil ve zerdeçal kürümüzün bileşenleridir.)

Altın Yoğurt Kürü nasıl hazırlanır?

Yoğurt, toz zencefil, toz zerdeçal, tarçın ve zeytinyağını derin bir kasede karıştırın. Küçük bir hatırlatma, her gün taze hazırlanmış bu tedaviyi hazırlayın. Her sabah, öğle ve akşam yemeğinden önce sadece aç karnına 1-2 saat boyunca yemek. Ayrıca, tarifimizdeki baharatlardan herhangi birine karşı bilinen bir alerjiniz varsa, asla bu ilacı kullanmamalısınız. Doktor tarafından teşhis konulan kronik bir rahatsızlığı olanlar, danışmadan asla tüketmemelidir. Ayrıca hamile veya emziren anneler bu tarifi kullanmamalıdır. Son olarak, bu tarifi haftada en fazla iki gün uygulamalısınız. Ardından tekrar uygulamak isterseniz 3-4 gün ara ile tekrar kürlemeye başlayabilirsiniz. Tedavimizdeki bütün baharatlar, yağ yakıcı ve metabolizma arttırıcı özellikleri kilo vermeyi çok kolaylaştıracaktır. İsterseniz tarçın, yoğurt ve biraz doğal bal ekleyerek tatlı bir kür yapabilirsiniz. Çayınıza tarçın ve zencefil ekleyerek, yağ yakan bir çay alacaksınız.

Kaynak:https://www.bluewoman.net/slimming-potion-gold-yogurt-cure-recipe

What do you think?

Duck Breast With Cranberry Sauce

Gerçekten Akıllı İnsanlar Bu 6 Özelliğe Sahiptir